Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Zawsze razemSiedleckie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zespołem Downa „Zawsze Razem” powstało w 2011 r. z inicjatywy rodziców dzieci z zespołem Downa. W chwili obecnej skupia 50 rodzin z terenu Siedlec i okolic.

Największy nacisk kładziemy  na organizowanie dla  dzieci z zespołem Downa różnorodnych form zajęć rehabilitacyjnych o charakterze indywidualnym jak również grupowym, rozwijających je społecznie. Dzieci z zespołem Downa wolniej się uczą i wymagają systematycznego utrwalania przyswojonych umiejętności. Dlatego tak ważne są dla nich zajęcia rehabilitacyjne.

Chcielibyśmy wzbogacić nasze zajęcia o muzykoterapię oraz  sensoplastykę dla najmłodszych, zajęcia taneczne dla dzieci starszych, jak również zajęcia na basenie.  Na wszystkie te działania potrzebne są znaczne środki, dlatego z góry dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za wsparcie tejże inicjatywy.

Zbiórka jest inicjatywą osób świeckich. Pragniemy wspierać lokalne środowisko. Przyłączamy się ten samym do wsparcia w kształtowaniu i rozwoju dzieci z Zespołem Downa, które znalazły się pod skrzydłami Siedleckiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Zespołem Downa „Zawsze Razem”.

Zbiórka o nazwie „ZAWSZE RAZEM” nr. 2018/1915/KS