Tegoroczny koncert uwielbienia „Siedlce dla Jezusa – Mój Tata mój bohater” poprowadzi zespół Na Nowo. Przedstawiamy artystów, którzy rozgrzeją słuchaczy w Uroczystość Bożego Ciała na płycie siedleckiego lodowiska.

Razem tworzą wyjątkowy skład tryskający energią i niespotykanym apetytem na życie. Każde z nich posiada bogate doświadczenie muzyczne, co przejawia się w kreatywności, muzykalności i łatwości ich współpracy. Każde spotkanie z publicznością jest dla nich świętem pełnym radości, zostawiającym po sobie wyjątkowy ślad.

Liderem zespołu jest MARCIN OBST – student kompozycji i aranżacji na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, dyrygent, autor tekstów i muzyki, współpracował z wieloma muzykami polskiej sceny muzycznej, m.in. z TGD, Adamem Sztabą, Marylą Rodowicz, Kubą Badachem, Mietkiem Szcześniakiem, Anną Marią Jopek, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Kasią Klich, DeMono, Natalią Niemen, Mate.o, etc.

To dla nich przede wszystkim możliwość dzielenia się tym, co otrzymali od Boga z tymi, którzy modlą się razem z Nimi. To czas spotkania nowych osób, którym mogą przez muzykę mówić o Bogu, ale to także spotkanie między zespołem, ludźmi i Bogiem – budujące jedność i braterstwo. Zawsze podkreślają, że najważniejszy w tym wszystkim jest Pan Bóg, potem człowiek, a dopiero na końcu ja.

Na koncert uwielbieniowy NaNowo składają się utwory autorskie oraz znane popularne utwory w bardziej współczesnych, oryginalnych aranżacjach.