Koncert uwielbieniowy „Siedlce dla Jezusa” zbliża się wielkimi krokami. Już 31 maja 2018 r. o godz. 19.00 na płycie lodowiska OSiR przy ul. Bolesława Prusa 6 w Siedlcach. Chcielibyśmy zaprezentować plakat. Zapraszamy także do udostępniania i dzielenia się informacją o wydarzeniu.

W czasie koncertu zagra lubelski zespół uwielbieniowy Guadalupe. Wydarzenie ma podkreślić świętowanie Uroczystości Bożego Ciała.  Podczas koncertu wysłuchamy świadectwa wiary Ksawerego Szlenkiera, aktora występującego w serialach tj.: „Na dobre i na złe”, czy „Kryminalni”. Będziemy brali udział w adoracji Jezusa Eucharystycznego w specjalnie przywiezionej na tę okazję Monstrancji Fatimskiej z Narodowego Sanktuarium na Krzeptówkach. Będzie okazja, by z dziećmi zajrzeć do specjalnej Strefy dla Malucha.

Nasze wydarzenie, to także niepowtarzalna okazja, by pomagać najbardziej potrzebującym. Tego dnia organizujemy zbiórkę dla dzieci z zespołem Downa z „Siedleckie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zespołem Downa ZAWSZE RAZEM”. Kolejną okazją do pomocy najbardziej potrzebującym będzie zbiórki dla dzieci nieuleczalnie chorych z hospicjum w Wilnie, która odbędzie się 1 czerwca 2018 roku w Siedlcach pod hasłem „Dzień Dziecka Bożego”.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja „Nasza Szkoła”, siedlecka parafia Jana Pawła II oraz wspólnota „Cały Twój”. Wydarzeniu patronuje J.E. bp Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski.

To już druga edycja koncertu „Siedlce dla Jezusa”. W 2017 r. wydarzenie zgromadziło blisko 3 tys. osób.